Maszyny budowlane

Oksel posiada w swojej ofercie maszyny budowlane które są niezastąpione przy wykonywaniu zadań związanych z fundamentami, żelbetami czy robotami ziemnymi.

Niezawodne maszyny budowlane to część naszej firmy. Nie uznajemy kompromisów więc wybieramy mądrze stawiając na jakość maszyn. Każdy z oferowanych sprzętów jest odpowiednio przygotowany do rozpoczęcia prac, ma odpowiednie badania techniczne. Oferujemy sprawdzone przez lata doświadczeń maszyny, które nie zawiodą oczekiwań.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi koparką Caterpillar 318c oraz minikoparką Caterpillar 303cr. Sprzęt ten odznacza się wysoką wytrzymałością i możliwością pracy w trudnym terenie. Dodatkowo posiadamy także ładowarkę teleskopową Monitou 1840A, a także wozidło o pojemności 2,5 m3. Kolejne z maszyn to naczepy wywrotki. Całość pozwala nam na wykonanie szerokich zakresów prac związanych z budową.

Jak Państwo widzą, Oksel posiada w swojej ofercie maszyny budowlane, które są niezastąpione przy wykonywaniu zadań związanych z fundamentami, żelbetami czy robotami ziemnymi. Warto nam zaufac i powierzyć nam pieczę nad sprzętem budowlanym. Nie zawiedzie Państwa ich jakość oraz cena oferowanych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Caterpillar 318c:

Koparka Catepillar 318c

Caterpillar 303cr:

Minikoparka Catepillar 303cr

Monitou 1840A:

Ładowarka teleskopowa Monitou 1840A

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA