Usługi dźwigowe

Zaletą naszych żurawi jest to, że przystosowane są one zarówno do pracy na zewnątrz jak i do wewnątrz hal. Doskonale poruszają się na ograniczonej przestrzeni.

Mają mały promień skrętu a ich konstrukcja pozwala na wykorzystanie ich w niskich pomieszczeniach. Wspieramy naszych klientów transportem wewnętrznym i zewnętrznym – wyprowadzamy i wprowadzamy maszyny i urządzenia , transportujemy z piętra lub poziomu -0.

Dźwig Mani

Poniżej możesz zobaczyć sprzęt którym świadczymy usługi dźwigowe.

Liebherr LTC-1055

liebherr ltc-1055

 • Udźwig:

  55 ton

 • Wysięg:

  36m

 • Napęd:

  6 x 6 x 6

Manitou dźwig 10210L

MANITOU MHT 10210L

 • Udźwig:

  21 ton

 • Wysięg:

  9,7m

 • Napęd:

  4 x 4

Manitou dźwig 1060l

manitou mht 10160L

 • Udźwig:

  16 ton

 • Wysięg:

  9,7m

 • Napęd:

  4 x 4

Manitou dźwig 1840 A

manitou mt 1840 a

 • Udźwig:

  4 tony

 • Wysięg:

  17,25m

 • Napęd:

  4 x 4

Dźwig Liebherr- pojazd

Żuraw samojezdny LIEBHERR LTC-1055 o udźwigu 55 ton

 • Dźwig idealnie nadający się do pracy na zewnątrz jak i wewnątrz hali

 • Dźwig sprawny technicznie, po pełnym przeglądzie

 • Wynajem dźwigu wraz z operatorem

 • Zapewniamy transport dźwigu

Dźwigi halowe sprawdzają się przy przeładunkach materiałów produkcyjnych, takich jak np. stal ciężka w rolkach, czy np. formy wtryskowe jak i maszyn produkcyjnych, w tym wtryskarek, pras hydraulicznych, pras mechanicznych, maszyn CNC i innych.

Żurawie samojezdne (dźwigi halowe) charakteryzują się stosunkowo małym gabarytem w porównaniu do żurawi samochodowych, umożliwiając tym samym wjazd i pracę w ciasnych oraz trudno dostępnych miejscach. Jednocześnie posiadają dużo lepsze parametry techniczne, które wskazują na ich użyteczność, funkcjonalność i bezpieczeństwo eksploatacji.

Dźwig halowy jest zwinny, potrafi podnieść ciężar i przetransportować go w inne miejsce nawet w niewygodnym, mało dostępnym miejscu za sprawą odpowiedniego umiejscowienia środka ciężkości.

Dźwigi halowe cechują się doskonałą efektywnością pracy. Ich parametry techniczne łączą w sobie niezwykła funkcjonalność oraz użyteczność, zapewniając tym samym wydajną prace. Ich największy atut to umiejętność dotarcia i działania w ciasnych i małych przestrzeniach, do których inne dźwigi nie mogą dotrzeć

Usługi żurawiami to nie tylko sprzęt, ale i ludzie powiązani z usługą. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą odpowiednio dobrać dźwig do Twojego zapotrzebowania.

Nasi operatorzy zbierali doświadczenie w pracy dźwigami przy budowie wielu obiektów na terenie całej Polski. Nasz żuraw samojezdny to sprzęt przeznaczony głównie do prac wewnątrz halowych ale też załadunków i rozładunków towarów wielkogabarytowych i kontenerów, montażu oraz demontażu hal i wielu innych.

Transport dźwigu

W razie konieczności wykonujemy wizje lokalne pomagając w doborze odpowiedniego żurawia samojezdnego. Podpowiadamy jak przygotować miejsce pracy oraz drogi dojazdowe, tak aby sama usługa dźwigiem przebiegała sprawnie i bez zbędnych opóźnień.

Na bieżąco dostosowujemy się do wymogów rynku usług przemysłowych.

Do realizacji pewnych projektów, czy to przemysłowych, czy budowlanych, konieczny jest specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu prace przebiegają szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi oraz elastyczności zaufały nam największe firmy w Polsce.

Nasze usługi dźwigowe są skierowane do wszystkich, zarówno wiodących firm z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, drogowego i ekologicznego jak również do klienta indywidualnego. Wiarygodność, rzetelność oraz miła obsługa to nasze cechy dzięki którym mamy nadzieję, że podjęta współpraca będzie dla dwóch stron owocna.

Dźwig Mani

F.U.H OKSEL oferuje wynajem ładowarek teleskopowych dla tej części klientów, którzy cenią sobie optymalną i szybką reakcję na zapotrzebowania rynku.

Wynajem jest najprostszą i najbardziej elastyczną formą pozyskania sprzętu, dzięki której zarówno wielkie parki logistyczne, składy budowlane czy indywidualni odbiorcy mogą ze spokojem w pełni skoncentrować się na swojej działalności, eliminując przy tym ryzyka związane z posiadaniem własnego sprzętu.

Dźwig Liebherr- pojazd

Wynajem ładowarki teleskopowej:

- Manitou MHT 10210L o udźwigu 21 ton

- Manitou MHT 10160L o udźwigu 16 ton

 • Ładowarki sprawne technicznie, po pełnym przeglądzie

 • Wynajem krótko i długoterminowy

 • Zapewniamy transport ładowarek teleskopowych

 • W zależności od potrzeb maszyny doposażamy w różnego rodzaju osprzęt (widły, łyżka, kosz osobowy, hak, trawersy, zawiesia łańcuchowe, zawiesia

bezpieczeństwo

Wszystkie pojazdy oraz dodatkowy osprzęt posiadają aktualne badaniami dozoru technicznego, co pozwala nam wykonać każdą pracę w bezpiecznych warunkach.

profesjonalizm

Dzięki determinacji i profesjonalizmowi wciąż prężnie rozwijamy się i poszerzamy zakres swoich usług.

jakość

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wiodących światowych marek takich jak Liebherr czy Manitou.

rzetelność

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych operatorów z dużym doświadczeniem, co daje naszym klientom pewność rzetelnego wykonania każdej usługi.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA