• Oksel - siedziba w Zabrzu
  • Oksel - siedziba
  • Siedziba firmy Oksel z lotu ptaka
  • Park maszyn Oksel
  • Pracownicy firmy Oksel

Historia
Od 2017 roku realizujemy budowę naszej nowej siedziby przy autostradzie A4 na wysokości Zabrza.

Firma OKSEL powstała w 1999 roku w Katowicach. Od momentu powstania do dzisiaj zgromadzone doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W kulturze firmy zakorzenione są tradycyjne wartości, które w połączeniu z dynamicznym rozwojem pozwalają obsługiwać klientów w sposób innowacyjny i efektywny. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i bogatej ofercie serwisowej jesteśmy specjalistami w swojej branży. 


Filozofia firmy
Uważamy że postęp oznacza przyszłość. Z przyszłością wiążemy nadzieje i plany. Wszystko, co nowe jest pozytywne i zastępuje to, co stare. To przekonanie jest siłą napędową naszego postępu i umożliwia planowanie przyszłości. Aby móc to, co stare pozostawić za sobą i z optymizmem patrzeć w przyszłość potrzebne jest właściwe podejście. Dotyczy to w szczególności naszej branzy. Potrzebny jest kompetentny, dobrze zorganizowany partner godny zaufania. OKSEL to dobry wybór.

Bezpieczeństwo
Celem nadrzędnym firmy OKSEL jest bezpieczeństwo. Podchodzimy z najwyższą starannością do kwestii bezpieczeństwa pracy, jak również ochrony powierzonego nam mienia. Aktualnie wprowadzamy system zarządzania jakością ISO 9001. Jako jednostkę certyfikujaca wybraliśmy DEKRA ponieważ chcemy być najlepsi. Nasza polisa na 1 250 000 euro czyni z nas zaufanego partnera dla nawet najbardziej wymagających klientów.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA