Relokacje maszyn

Efektywnie, bezpiecznie i bez zbędnego ryzyka - tak wyglądają relokacje maszyn z firmą Oksel.

Bez względu na to, czy jest to przenoszenie maszyn pojedynczych, czy przeniesienie maszyn całej produkcji, rozumiemy Twoje potrzeby i przemyślenia dotyczące relokacji maszyn.

Relokacje przemysłowe, przemieszczanie maszyn to skomplikowane procesy, które zawierają wiele szczegółów. Potrzebujesz profesjonalnego partnera, który wie jak poprowadzić to od A do Z. My to wiemy , my to rozumiemy, dlatego jesteśmy "specjalistami relokacji maszyn".

Relokacje przemysłowe maszyn - Zdjęcie realizacji Oksel

Firma Oksel realizuje relokacje nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Współczesnym biznesem rządzi pieniądz i polityka. Zakłady przemysłowe otwierane są w miejscach, gdzie produkcja będzie opłacalna, a lokalne warunki polityczne będą sprzyjały jej rozwojowi. W przypadku zmian jednego z tych elementów często dochodzi do przeniesienia produkcji w inne miejsce. Innym czynnikiem, determinującym przenosiny, jest brak odpowiedniego areału, umożliwiającego rozbudowę zakładu. Procesy gospodarcze wymuszają niejako konieczność rozwoju, dlatego też jest to tak ważny element w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa.

Proces relokacji nie jest łatwym przedsięwzięciem. Wymaga zaangażowania, odpowiedniego zasobu sił i środków, by cały ten proces przebiegł bez zakłóceń, zgodnie z harmonogramem.

Przenoszenie maszyn w wykonaniu firmy Oksel

Pomagamy w relokacji zarówno poszczególnych maszyn, jak i całych linii produkcyjnych. Wykonujemy kompleksowe działania w tym zakresie, począwszy od działań planistycznych, przez demontaż maszyn lub też linii produkcyjnych. Na swoje barki bierzemy również transport jak i montaż urządzeń lub też linii produkcyjnych w miejscach docelowych. Każda wykonywana przez nas relokacja maszyn jest efektywna - optymalizujemy wszelkie środki i siły tak, by nasza oferta była konkurencyjna, przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Przemieszczanie linii produkcyjnych i technologicznych - Tak działamy

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, iż tak skomplikowany proces, jakim jest przeniesienie maszyn, wymaga dokładności i precyzji. Przy każdej relokacji linii produkcyjnych lub maszyn wykorzystujemy swoje bogate doświadczenie, dzięki czemu uzyskujemy wysoką skuteczność i zadowolenie każdego klienta.

Posiadamy bogate doświadczenie w tej materii, o czym świadczą nasze referencje. Zapraszamy również do zapoznania się z tym, jakie realizacje udało nam się skutecznie wykonać.

Jeśli interesuje Cię jak pracujemy, chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij na nasze realizacje.

Jeżeli potrzebujesz porady lub oferty prosimy o kontakt z nami.

Rozszerzenie zagadnień znajdziesz TUTAJ.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA