Budowa skrzyń

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania przemysłowego towarów, maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Mając na uwadze zachowanie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa przesyłek zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze zabezpieczeń podczas transportu i magazynowania.

Indywidualne podejście do realizowanych projektów gwarantuje tworzenie dedykowanych skrzyń dla transportu morskiego, lotniczego oraz lądowego, zgodnie ze standardem dopuszczającym je do ruchu międzynarodowego.

Skrzynia do pakowania przemysłowego

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • drewniane skrzynie, podesty, palety

  • folie

  • zabezpieczenia antykorozyjne i przeciwwilgociowe

  • wysokiej jakości kartony

  • kratownice

  • skrzynie transportowe ISPM15 ramowe

  • pakowania do transportu wielkogabarytowego

  • skrzynie ze sklejki , OSB

  • skrzynie + karton

Produkcja skrzyń transportowych

Oferujemy skrzynie ponadgabarytowe, skrzynie z OSB i sklejki, skrzynie z pełnego drewna oraz ażurowe skrzynie transportowe. Skrzynie dobieramy indywidualnie do rodzaju transportowanego ładunku.

Specjalizujemy się w budowaniu skrzyń dla maszyn przemysłowych oraz elementów linii produkcyjnych. Stosujemy międzynarodowe standardy fitosanitarne dla drewnianych opakowań eksportowych (norma ISPM 15).

Skrzynie transportowe

Wykonujemy indywidualne projekty skrzyń transportowych dopasowane do potrzeb.

Możesz zamówić u nas skrzynie do transportu w dowolnym wymiarze i z dowolnym wyposażeniem oraz dobrać materiał, z którego będzie wykonana Twoja skrzynia.

Pakowanie skrzyni

Materiały z jakich tworzymy skrzynie

Skrzynie transportowe produkujemy z drewna surowego i certyfikowanego, sklejki, płyt wiórowych oraz płyt OSB.

W zależności od przeznaczenia pomagamy dobrać odpowiedni materiał oraz konstrukcję skrzyni. Nasi specjaliści na każdym etapie produkcji czuwają nad poprawnością konstrukcji i wykonania skrzyń fitosanitarnych. Dzięki temu otrzymujesz produkt, który przetrwa najcięższy transport bez uszczerbku.

Wykonanie i wyposażenie skrzyń transportowych

Skrzynie transportowe personalizowane pod Twoje wymagania tylko u nas.

Skrzynie transportowe mogą być wykonane indywidualnie na życzenie klienta. Pomalujemy na wybrany przez Ciebie kolor i oznaczymy tak, jak tego wymaga sytuacja.
Skrzynie transportowe mogą być wyposażone w wiele elementów zewnętrznych i wewnętrznych. W wyposażeniu wewnętrznym mogą znaleźć się formy, podpory i inne elementy umożliwiające bezpieczne ułożenie i przewożenie towarów. Wyposażenie zewnętrzne może zawierać: zamki, zawiasy, okucia, kółka, wzmocnienia stalowe i wiele innych.

Pakowanie skrzyni

Nasze skrzynie transportowe

Tworzymy różnorodne drewniane opakowania transportowe – od lekkich, prostych palet jednorazowych po skrzynie ażurowe i pełne. Skrzynie dla przemysłu wykonujemy w dowolnym wymiarze, w ilości oczekiwanej przez klienta, w wybranej przez niego wersji oraz o dowolnym przeznaczeniu.

W zależności od rodzaju przewożonego towaru zapewniają one ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, czynnikami klimatycznymi i biologicznymi. Korzystanie z naszych skrzyń transportowych gwarantuje optymalne wykorzystanie ładowności i pozwala na efektywne przebiegi towarowe.

Palety przemysłowe

Zapewniamy palety przemysłowe, palety jednorazowe, palety specjalne, palety kontenerowe, z dwustronnym lub czterostronnym wjazdem i inne zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

W zależności od rodzaju przewożonego towaru zapewniają one ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, czynnikami klimatycznymi i biologicznymi. Korzystanie z naszych skrzyń transportowych gwarantuje optymalne wykorzystanie ładowności i pozwala na efektywne przebiegi towarowe.

Oferowane palety wykonane są z drewna fitosanitarnego, umożliwiającego eksportowanie towarów poza Unię Europejską.

Skrzynie pełne i ażurowe

Oferujemy szeroki wybór drewnianych opakowań do transportu morskiego, lądowego a także opakowania do transportu lotniczego, z pełnego drewna, sklejki, OSB oraz płyt wiórowych.

Przystosowane są one do wysyłki wszystkich rodzajów towarów dowolnego przeznaczenia, w każde miejsce na świecie, bez ograniczeń wagowych i ilościowych. Produkujemy skrzynie transportowe drewniane pod duże ciężary, skrzynie do transportu maszyn przemysłowych oraz linii produkcyjnych, skrzynie ażurowe i wiele innych.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA