Pakowanie w skrzynie fitosanitarne

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, oferujemy usługę pakowania w skrzynie naszej produkcji. Pakujemy na czas transportu morskiego, lotniczego oraz drogowego dowolne konstrukcje, pojedyncze maszyny, elementy maszyn, a także całe linie produkcyjne.

Produkujemy drewniane opakowania eksportowe dla przesyłek przemysłowych (podesty, palety, podbudowy, skrzynie ze sklejki, skrzynie z OSB oraz skrzynie z pełnego drewna). Zabezpieczamy ładunki ponadgabarytowe folią termokurczliwą.

Dlaczego powierzyć pakowanie nam?

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zadania. Doświadczenie oraz znajomość branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie

Wspieramy doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Reagujemy natychmiastowo na Państwa zapytania. Zależy nam na budowaniu stałych relacji.

Produkcja skrzyń tranportowych w praktyce Produkcja skrzyń tranportowych w praktyce 2

Profesjonalne pakowanie maszyn

Spakujemy dla Państwa dosłownie wszystko. Odległość oraz gabaryt w żadnym stopniu nas nie ograniczają

Usługę pakowania wykonujemy w dowolnym miejscu wyznaczonym przez Klienta. Specjalizujemy się w p akowaniu maszyn przemysłowych oraz elementów linii produkcyjnych. Do pakowania stosujemy najwyższej klasy folie i środki antykorozyjne.

Pakowanie maszyn przemysłowych

Pakowanie do transportu

Różnorodność przewożonych towarów drogą lądową, morską czy lotniczą stawia przed transportem wysokie wyzwania

Problematyczne bywa zwłaszcza przewożenie wielkogabarytowych przedmiotów o niestandardowym kształcie, wielkiej wadze, wrażliwości na wstrząsy czy wilgoć. Odpowiednie pakowanie do transportu to podstawa bezpieczeństwa przewożonych towarów. Bez odpowiedniego opakowania usługi transportowe nie mogą być należycie wykonane.

Każdy rodzaj transportu: lądowy, morski czy lotniczy charakteryzuje się innymi obciążeniami, a tym samym innymi potrzebami w zakresie sposobu opakowania transportowanego ładunku. W naszej firmie pakujemy różnego rodzaju towary i urządzenia do transportu lądowego, morskiego i lotniczego. Doskonale znamy warunki panujące na drogach, statkach transportowych i w samolotach. Wiemy, jakich zabezpieczeń użyć, aby pakowane towary były bezpieczne podczas długiego transportu w docelowe miejsce.

Gwarantujemy bezpieczeństwo Twojego ładunku

Nasza specjalność to kompleksowe pakowanie towarów – od projektowania i budowy opakowań, poprzez proces pakowania z uwzględnieniem specyficznych wymogów dla danej wysyłki, aż po załadowanie kontenera i zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu. Pakowanie eksportowe wykonujemy w jednym z naszych zakładów lub w dowolnej lokalizacji wskazanej przez zleceniodawcę.

Na skrzyniach umieszczamy nie tylko obowiązkowe oznakowania dotyczące właściwości i transportu, jakie eksportowe skrzynie ze sklejki muszą zawierać. Dodatkowo możemy umieścić na opakowaniach dowolne oznakowanie zgodnie z życzeniem klienta. Pakujemy w każdym miejscu wskazanym przez klienta.

Pakowanie maszyn

Opakowanie transportowe

Do skutecznego zabezpieczania przesyłek wykorzystujemy wysokiej jakości opakowania transportowe.

Wszystkie opakowania drewniane przygotowujemy w oparciu o indywidualne konstrukcje i wymagania. Zapewniamy profesjonalne pakowanie przemysłowe bez względu na gabaryty i ciężar ładunku, a także rodzaj transportu.

Pakowanie maszyn 2

Co pakujemy?

  • maszyny przemysłowe

  • elementy linii produkcyjnych
  • ciężkie prasy

  • całe linie technologiczne

  • szafy sterownicze

  • wiele innych towarów wg. Twoich potrzeb, w tym ładunki ponadnormatywne

Wykonujemy pakowanie maszyn i urządzeń przemysłowych, szaf sterowniczych, pras hydraulicznych, konstrukcji stalowych, a nawet kompletnych linii technologicznych.

Zapewniamy profesjonalne pakowanie do transportu morskiego. Przewożone w ten sposób maszyny oraz innego rodzaju ładunki muszą podlegać specjalnemu zabezpieczeniu ze względu na morskie, agresywne środowisko, a także surowe przepisy fitosanitarne.

Dlatego też oferujemy specjalistyczne, wysokiej klasy skrzynie do transportu morskiego. Spełniają one konieczne wymogi normy ISPM 15 (IPPC). W zależności od specyfiki pakowanych sprzętów czy towarów, używamy również antykorozyjnych środków zabezpieczających, takich jak specjalny papier, folia, smary i pochłaniacze wilgoci. Skrzynie ze sklejki są przez nas bezpiecznie pakowane w kontenery w transporcie morskim.

Wysokiej klasy opakowania gwarancją sukcesu w logistyce.

Jakość drewna wykorzystywanego do pakowania potwierdzamy zarówno certyfikatem obróbki termicznej (wymogi fitosanitarne zgodnie z międzynarodową konwencją IPPC) jak i specjalnym znakiem na poszczególnych elementach drewnianych będącym integralną częścią opisu skrzyni.

Pozostałe składowe opisu skrzyni wskazują sposób traktowania, przechowywania i transportowania towaru umieszczonego wewnątrz opakowania, a także stosowne oznaczenia wymiarowe i wagowe, opisy adresowe i inne wg. życzenia klienta.

Pamiętaj, że tylko sprawdzony producent skrzyń fitosanitarnych zapewni bezpieczeństwo przewożonych towarów. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem ręczymy za nasze produkty i ich jakość.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA