Usługi HDS

Poszukujesz solidnego wykonawcy usług dla przemysłu ciężkiego? Firma handlowo-usługowa OKSEL może zaoferować Ci profesjonalne usługi dźwigowe realizowane z zastosowaniem samochodów HDS.

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność prawie 20 lat temu, w 1996 roku. Przez dwie dekady funkcjonowania zgromadziliśmy szeroką wiedzę i doświadczenie w branży przeprowadzkowej i świadczenia usług transportowych oraz logistycznych dla szeroko rozumianego przemysłu ciężkiego. Zaczynaliśmy swoją działalność jako mała, choć prężnie rozwijająca się firma przeprowadzkowa. Początkowa nasza oferta ograniczała się do przeprowadzek małych firm. Z biegiem czasu zaczęliśmy jednak wykonywać i inne, poważniejsze i większe zlecenia dla podmiotów z branży przemysłu ciężkiego. Rozwój takich usług rozpoczął się w 2005 roku, który uważamy za zwrotny dla naszej działalności.

Świadczymy usługi załadunku i transportu z wykorzystaniem samochodów HDS.

Każde powierzone nam zadanie poprzedzone jest wizją lokalną oraz spotkaniem technicznym, określającym zakres zadania, składowe jego realizacji i inne, możliwe do ustalenia na wizji czynniki.

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o bieżące potrzeby naszych klientów oraz sytuację, w której przychodzi nam pracować.

Wszystkie usługi z wykorzystaniem samochodów HDS i innych sprzętów znajdujących się w naszym parku samochodowym i maszynowym, wykonujemy szybko i terminowo.

Żuraw przenośny Hiab 330-3 - Rysunek techniczny

Żuraw przenośny Fassi F330 - Rysunek techniczny

Żuraw przenośny Fassi F700A - Rysunek techniczny

Jeśli interesuje Cię jak pracujemy, chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij na nasze realizacje.

Jeżeli potrzebujesz porady lub oferty prosimy o kontakt z nami.

Rozszerzenie zagadnień znajdziesz TUTAJ.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA