Budujemy nową siedzibę!

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że od 2017 roku realizujemy budowę naszej nowej siedziby przy autostradzie A4 na wysokości Zabrza.

W nowej siedzibie, specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę magazynowania maszyn i urządzeń. Dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom logistycznym popartym doświadczeniem oferujemy m.in. miejsce wysokiego składowania, usługi przeładunkowe, usługi rozładunku i załadunku mienia i towarów, a także usługę wprowadzenia oraz wyprowadzenia do i z magazynu.

Nasze priorytety to elastyczne rozwiązania dla naszych Klientów, absolutna niezawodność oraz partnerska długoletnia współpraca ze zleceniodawcami i kontrahentami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w instalacji przemysłowej, a usługi wykonujemy z zachowaniem przepisów BHP i z wykorzystaniem własnego sprzętu – a nowa lokalizacja pozwoliła nam rozwinąć skrzydła i doposażyć nasz park maszyn w nowoczesne i profesjonalne sprzęty niezbędne przy każdej relokacji przemysłowej.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.