Utylizacja, złomowanie maszyn i urządzeń

  • Złomowanie maszyn i urządzeń - Tak działamy
  • Utylizacja urządzeń i maszyn w wykonaniu firmy Oksel
  • Złomowanie i utylizacja linii produkcyjnych - Zobacz nas

Jeżeli w Twojej firmie maszyna zakończyła cykl swojego życia i nadaje się do złomowania lub planujesz deinstalacje maszyn, linii produkcyjnych to są zadania właśnie dla nas.

Złomowanie maszyn, utylizacja maszyn i urządzeń, wszystko zgodnie z zasadami bhp i ochrony środowiska.

Proces naturalnego zużycia eksploatacyjnego dotyka wszystkich urządzeń. Niezależnie od tego, czy są to urządzenia mechaniczne, elektroniczne czy też hydrauliczne – mają swój kres. Problematyczne może być ich zutylizowanie. Dla firmy Oksel utylizacja maszyn nie stanowi większego problemu, niezależnie od typu urządzenia. Dokładamy wszelkich starań, by całość prowadzonych przez nas prac przebiegała sprawnie, nie zakłócając pracy zakładu. Mamy świadomość, iż decyzja o złomowaniu urządzeń powiązana jest z zastąpieniem danego urządzenia przez nowszy model, w związku z czym zlecenie realizujemy terminowo, w sposób umożliwiający bezproblemowy montaż nowego urządzenia. Jeżeli różni się ono od urządzenia uprzednio zamontowanego, wykonujemy fundamenty pod urządzenia lub też projektujemy i wykonujemy nowe instalacje, zarówno hydrauliczne, elektryczne, wodne, jak i pneumatyczne.

Pierwszym etapem prac jest planowanie. Analizujemy, jakie rozwiązania będą najbardziej optymalne, by złomowanie maszyn zajęło jak najmniej czasu. Utylizacja urządzeń musi być nie tylko wykonana sprawnie, lecz także w sposób bezpieczny. Chodzi nie tylko o bezpieczeństwo osób obecnych w miejscu podejmowanych działań, lecz również podchodzimy do swojej pracy z troską o środowisko. Wszelkie niebezpieczne i szkodliwe substancje są utylizowane zgodnie z przepisami i przyjętymi standardami. Angażujemy odpowiednie siły i środki, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie i w sposób niezakłócony.

Dlaczego warto korzystać właśnie z naszych usług? Utylizacja urządzeń przemysłowych wymaga posiadania odpowiedniego parku technicznego, umiejętności, jak również doświadczonej kadry, która będzie w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji. Klienci, u których realizowaliśmy złomowanie urządzeń są zadowoleni, co potwierdzają wystawione przez nich referencje.

Jeśli interesuje Cię jak pracujemy, chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij na nasze realizacje.

Jeżeli potrzebujesz porady lub oferty prosimy o kontakt z nami.

Rozszerzenie zagadnień znajdziesz TUTAJ.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA