Suwnica hydrauliczna

  • Mobilna suwnica hydrauliczna Oksel

W wielu przedsiębiorstwach zachodzi konieczność przeniesienia maszyn, elementów konstrukcyjnych lub też różnego rodzaju ładunków, nie posiadając odpowiedniego zaplecza technicznego. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi firma OKSEL – nasza mobilna suwnica jest w stanie poradzić sobie z obciążeniem sięgającym nawet 300 ton.

Ogromną zaletą naszego rozwiązania jest wysoka mobilność, jak również możliwość szybkiego montażu i demontażu w miejscu pracy.

Zrealizowaliśmy ogromną liczbę projektów, przenosząc łącznie tysiące ton. Nasza mobilna suwnica hydrauliczna zawsze staje na wysokości zadania, realizując postawione cele. Jest to przede wszystkim zasługa naszego zaplecza technicznego, jak również niezwykle doświadczonego personelu, mającego niebywałe umiejętności w zakresie tworzenia planów transportu ładunków, jak również aktywnego wdrażania ich w życie.

Etap planistyczny zaczynamy od określenia jaki ładunek na jakiej przestrzeni ma być przetransportowany. Określamy optymalne ścieżki, którymi nasza mobilna suwnica winna przemieszczać się z ładunkiem, by zadanie wykonać nie tylko sprawnie ale i przede wszystkim bezpiecznie, nie narażając transportowanego ładunku na żaden uszczerbek. Dokładne planowanie pozwala nam na minimalizowanie wszelkich zagrożeń. Sama realizacja również jest wykonywana ze szczególną starannością i dbałością o detale. Po zakończeniu prac jedyne co nam pozostaje to pogratulowanie inwestorowi dobrego wyboru wykonawcy.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszej oferty lub też uzyskać więcej informacji na temat możliwości nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy również do zapoznania się z wykonanymi przez nas projektami, by mogliby Państwo zobaczyć, jakie są nasze możliwości.

O naszym profesjonalizmie świadczą również referencje, wystawione przez zadowolonych klientów.

Jeśli interesuje Cię jak pracujemy, chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij na nasze realizacje.

Jeżeli potrzebujesz porady lub oferty prosimy o kontakt z nami.

Rozszerzenie zagadnień znajdziesz TUTAJ.

Terminowość
Wiarygodność
Zaufanie
Rzetelna Firma