Relokacja maszyn – wykrawarka CNC | Małopolska - Kraków

Podsumowanie

Sektor Przemysłu:

Produkcja maszyn

Miejsce Realizacji:

Małopolskie, Kraków

Rodzaj Projektu:

  • Rozładunek wykrawarki CNC z środków transportu
  • Wprowadzenie wykrawarki do magazynu
  • Posadowienie maszyny w miejscu magazynowania

Zastosowana technologia:

  • Dźwig 55 ton
  • Elektryczny wózek widłowy 5 ton
  • Rolki transportowe 20 ton
  • Kontener narzędziowy

Produkcja maszyn jest sektorem, który przynosi wielomilionowe zyski w naszym kraju, ale i na świecie. Czasem jednak istnieje potrzeba, by przenieść swoje maszyny przemysłowe w inną lokalizację. Dyktowane jest to najczęściej wygodą lokalizacji lub oszczędnością jaka może pojawić się po przeniesieniu maszyny w nową lokalizację.

W tym przypadku naszym zadaniem było stworzenie planu rozładunku wykrawarki CNC ze środka transportu, wprowadzenie jej do magazynu i posadowienie jej w przestrzeni magazynowej na wyznaczonym miejscu. Realizacja tego zadania mieściła się w województwie Małopolskim, w mieście Kraków.

Jak zwykle zadanie rozpoczęliśmy jeszcze przed wyruszeniem na miejsce prac - w naszym biurze w Zabrzu. Początkową fazą działań jest stworzenie odpowiedniego projektu, który pozwoli w sprawny i bezpieczny sposób działać nam w miejscu przedsięwzięcia. Najważniejsze zagadnienia omawiamy z klientem dokładnie ustalając jak ma wyglądać nasza praca. Po uzgodnieniu szczegółów mogliśmy podjąć działania w terenie.

Do rozładunku ze środka transportu wykrawarki CNC w Krakowie użyliśmy naszego dźwigu 55 ton, który w rękach operatora poradził sobie w krótkim czasie z tym zadaniem. Nasz operator posiada wieloletnie doświadczenie, które powoduje, że podczas pracy nie zachodzą przykre wpadki, a wykonywana jest ona z największą precyzją i starannością.

W dalszym etapie zastosowaliśmy wózek widłowy 5 ton, który pomógł w transporcie elementów na miejsce, w którym wykrawarka CNC miała zostać postawiona. Hala magazynowa to miejsce, które pełne jest niebezpieczeństw związanych z brakiem miejsca na swobodne poruszanie oraz możliwością uszkodzenia podczas manewrów maszynami elementów konstrukcyjnych. Tutaj także dużą rolę odegrało doświadczenie naszej załogi. Rolki transportowe o nośności 20 ton sprawiły, że wykrawarka trafiła na swoje miejsce. Jak przy każdej realizacji relokacji maszyn przemysłowych towarzyszył nam nas niezawodny kontener narzędziowy.

Transport ciężkich maszyn przemysłowych jest trudnym zadaniem, które warto powierzyć profesjonalistom znającym się na rzeczy. Ważne jest, by wybierać firmy, które mają odpowiedni sprzęt i doświadczenie. Oksel gwarantuje swoim klientom użycie najlepszych środków do zrealizowania przeprowadzki maszyn, transportu maszyn i ich rozładunku. Dzięki temu zyskują oni pewność, że powierzone maszyny są w najlepszych rękach.

Zainteresowała Cię nasza praca? Szukasz firmy zajmującej się relokacją i montażem maszyn przemysłowych? Oksel zaprasza! Skontaktuj się z nami za pomocą strony internetowej lub zadzwoń, a przedstawimy Ci szczegóły naszego działania. W ofercie mamy także usługi wózkiem widłowym o dużym udźwigu oraz wiele innych! Jesteśmy pewni, że z nami Twoje maszyny trafią w miejsce przeznaczenia - szybko, bezstresowo i profesjonalnie!

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA