Relokacja maszyn - Wtryskarka I Wrocław - Bielsko-Biała

Relokacja maszyn to często bardzo trudne zadanie. Jednak z każdym dajemy sobie doskonale rade. Tak było i tym razem.

Podsumowanie

Sektor Przemysłu:

Elektronika

Miejsce Realizacji:

Dolnośląskie, Śląskie, Wrocław, Bielsko-Biała

Rodzaj Projektu:

  • Rozładunek dzielonej wtryskarki z środków transportu
  • Wprowadzenie wtryskarki na halę produkcyjną
  • Podłączenie mediów
  • Poziomowanie wtryskarki w miejscu montażu

Zastosowana technologia:

  • Dźwig 200 ton
  • Elektryczny wózek widłowy 5 ton
  • Rolki transportowe 100 ton
  • Kontener narzędziowy

Nasze zadanie to rozładunek dźwigiem wtryskarki oraz jej montaż. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze ustalamy wcześniej krok po kroku jego przebieg. Jest to ważne, żeby wyeliminować ryzyko błędu.

Pierwszym i najtrudniejszym krokiem był rozładunek dźwigiem. Wtryskarka ważyła bardzo dużo, dlatego ważne tutaj było wykorzystanie odpowiednich maszyn w tym celu. Nasz dźwig jest w stanie podnieść maszyny, które ważą do 200 ton. Pozwala nam to na pracę z maszynami, które mają ogromną wagę, dzięki temu zyskujemy przewagę nad konkurencją. Wtryskarka miała także duże wymiary, co dodatkowo utrudniało naszą pracę, jednak nasz dźwig poradził sobie z tym bez problemu.

Kolejnym krokiem naszej pracy było ustawienie wtryskarki na rolkach transportowych. Przeniesienie maszyny musiało odbyć się przez halę produkcyjną, ponieważ musiała ona znaleźć się w odpowiednim miejscu. Transport maszyn odbył się bezproblemowo i z zachowaniem najwyższej ostrożności. Nasze rolki transportowe są dostosowane do wysokich obciążeń, dzięki czemu było możliwe przetransportowanie wtryskarki na jej miejsce.

Montaż przemysłowy to usługa, którą często wykonujemy. Większość z naszych klientów jest zdziwionych, że oprócz relokacji maszyn wykonujemy także jej zamontowanie, jednak jest to dla nas codzienność. Nasi specjaliści są wyszkoleni do podłączania i uruchamiania wszelakich maszyn. Wykonujemy także usługi wózkiem widłowym czy ładowarką teleskopową.

Ostatnim etapem naszej pracy było właśnie połączenie wtryskarki do nowej instalacji oraz jej wypoziomowanie. Jest to bardzo ważne, ponieważ bez odpowiedniego ustawienia poziomu, maszyna może działać nie poprawnie. Transport maszyn to usługa, którą wykonujemy dla naszych klientów. Dbamy o nie, odpowiednio zabezpieczamy, wykonujemy usługę rozładunku oraz ustawienia maszyny.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza realizacja, to napisz do nas i przekonaj się, że jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami!

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA