Przeprowadzki, transport ciężarów, sejfów, serwerów, pianin

  • Transport ciężarów - Tak działamy
  • Przeprowadzki ciężkich urządzeń - Zobacz nas

OKSEL transport specjalistyczny i przeprowadzki ciężarów (tam gdzie inni kończą transport my go rozpoczynamy)

Docieramy w najtrudniej dostępne miejsca. Realizujemy wymagające zadania zarówno dla instytucji (transport szaf pancernych,przeprowadzki sejfów) jak również klientów branży medycznej (transport aparatury medycznej). Dla sektora bankowego świadczymy przeprowadzki oraz transport kas pancernych i sejfów. Dla naszych klientów jesteśmy otwarci na transport wysokospecjalistyczny czyli m.in. podaż mienia przez otwory okienne.

Nasza wyszkolona kadra dysponuje sprzętem umożliwiającym transport urządzeń w najbardziej niedostępne miejsca z zachowaniem przepisów bhp. Służą do tego między innymi szelki transportowe, podnośniki hydrauliczne, podest do transportu przez okno, składana suwnica bramowa , wózki widłowe, dźwigi halowe oraz suwnica hydrauliczna 300 ton.

Z nami Twój sprzęt bezpiecznie dotrze do celu.

W tak trudnych zadaniach czynnik bezpieczeństwa ma ogromne znaczenie, dlatego nasza polisa na 1 250 000 Euro daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli interesuje Cię jak pracujemy, chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij na nasze referencje oraz realizacje.

Jeżeli potrzebujesz porady lub oferty prosimy o kontakt z nami.

Rozszerzenie zagadnień znajdziesz TUTAJ.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.