Montaż, demontaż, instalacje maszyn i urządzeń

  • Montaż i instalacje maszyn - Zdjęcie realizacji Oksel
  • Montaż przemysłowy - Tak działamy
  • Montaż i instalacje linii produkcyjnych - Oksel

Zakupiłeś nową maszynę lub linię produkcyjną? Nie chcesz wystawiać swojej inwestycji na ryzyko? Szukasz partnera, który posiada doświadczenie, sprzęt i wykwalifikowaną kadrę?

Firma OKSEL to bardzo dobry wybór.

Jako lider w dziedzinie relokacji maszyn wykonujemy profesjonalny demontaż oraz montaż maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych. Instalacje maszyn oraz instalacje linii produkcyjnych wykonujemy z zachowaniem przepisów BHP i wykorzystaniem własnego specjalistycznego parku maszynowego.

Bardzo ważne jest aby demontaż maszyn i urządzeń obejmował cały szereg kwestii związanych z transportem maszyn i późniejszym montażem.

Rozwój przedsiębiorstwa to nie tylko inwestycje w kapitał ludzki. Bardzo ważny jest również park techniczny, bez którego niemożliwy byłby rozwój produkcji. Prace badawcze w zakresie przemysłu pozwalają na tworzenie coraz to bardziej skomplikowanych maszyn czy też linii produkcyjnych, które są efektywniejsze, bezpieczniejsze i ekonomiczniejsze w porównaniu do urządzeń poprzedniej generacji. Mając na względzie dobro zakładu pracy, każda z osób decyzyjnych dąży do tego, by przedsiębiorstwo wykorzystywało nowe technologie, co przekłada się na wzrost jakości produktów.

Zdajemy sobie sprawę, iż w większości przypadków przedsiębiorstwa nie mają odpowiedniego zaplecza technicznego, sił i środków, by samodzielnie dokonać instalacji maszyny lub też linii produkcyjnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Oksel ma w swojej ofercie usługę kompleksowej instalacji. Nasi specjaliści są w stanie bezpiecznie przeprowadzić cały proces, począwszy od przyjęcia urządzenia, przygotowania całej infrastruktury potrzebnej do funkcjonowania maszyny, bezpiecznej instalacji, na rozruchu technologicznym kończąc. Niezależnie od tego, czy konieczne jest podłączenie instalacji hydraulicznej, mechanicznej, elektrycznej czy też pneumatycznej – nasi specjaliści wykonają to w sposób bezpieczny, zgodnie ze standardami przyjętymi przez producenta urządzenia czy też linii produkcyjnych.

Każde urządzenie i każda maszyna ma określoną żywotność. Gdy czas ten zbliża się ku końcowi – czas taką maszynę zastąpić czymś nowym. Wiele zakładów produkcyjnych nie posiada odpowiedniej wiedzy, zasobów jak i możliwości, by bezpiecznie dokonać demontażu urządzenia. Świadczymy kompleksowe usługi dla przemysłu, w tym również montaż i demontaż maszyn. Proces ten realizujemy od A do Z, począwszy od przygotowania planu demontażu, poprzez sam fizyczny demontaż jak i przeniesienie maszyny w inne miejsce, lub też jej zezłomowanie, gdy stan techniczny budzi zastrzeżenia.

Aby zapewnić Państwu kompleksową usługę, podejmujemy współpracę z najlepszymi specjalistami z zakresu elektryki, hydrauliki, gazownictwa, robotyki czy automatyki. Dzięki pozycji lidera na rynku relokacji maszyn przemysłowych nawiązaliśmy trwałą współpracę z najlepszymi fachowcami – dzięki temu specjaliści relokacji OKSEL mogą wykonać dla ciebie wszystkie niezbędne prace instalacyjne w zakresie podłączenia maszyny w niezbędne media.

Jeśli nie posiadają Państwo własnych techników automatyki, robotyki, gazownictwa czy też elektryków, możemy zapewnić Państwu ich usługi podczas wykonywania przez nas pełnego demontażu i montażu maszyn przemysłowych.

Jeśli interesuje Cię jak pracujemy, chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij na nasze realizacje.

Jeżeli potrzebujesz porady lub oferty prosimy o kontakt z nami.

Rozszerzenie zagadnień znajdziesz TUTAJ.

TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA