Kompleksowa relokacja linii produkcyjnej Tychy - Sosnowiec

Śląsk jest najbardziej uprzemysłowionym regionem Polski. Ogrom inwestycji przemysłowych w obrębie takich miast jak chociażby Tychy czy też Sosnowiec powoduje, iż zakłady rozbudowują się, dobudowując nowe obiekty.

Pozwala to na efektywniejsze wykorzystanie nowych powierzchni. Zachodzi jednak konieczność wykonania takich czynności, jak przeniesienie linii produkcyjnych. Wbrew pozorom proces ten, określany także jako relokacja linii produkcyjnej, jest procesem bardzo złożonym. Wymaga on demontażu instalacji w starym obiekcie, przygotowanie nowego obiektu pod montaż, co wiąże się chociażby z wykonaniem fundamentów pod maszyny czy też otworów technologicznych, wymuszając również stworzenie skoordynowanych instalacji hydraulicznych, pneumatycznych, wodnych czy też elektrycznych.

Przemieszczanie linii produkcyjnych, niezależnie od tego, czy miejscem docelowym jest Sosnowiec czy Tychy, wymaga precyzyjnego transportu poszczególnych elementów jak również montażu w nowym miejscu. Wymagana jest tutaj nie tylko szybkość, lecz również precyzja, co przekłada się na minimalizowanie wszelkich ryzyk, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo ludzi i sprzętów, znajdujących się na terenie zakładu.

Firma Oksel wykonywała już liczne relokacje linii produkcyjnych, dlatego też to właśnie my jesteśmy najczęściej wybierani, gdy trzeba wykonać przemieszczanie linii produkcyjnej, zwłaszcza gdy zakład ma swoją siedzibę w takich miastach jak Sosnowiec czy też Tychy.

Posiadamy referencje, potwierdzające, iż jak mało kto, w pełni kompleksowo wykonujemy przeniesienie linii produkcyjnej na najwyższym poziomie, gwarantując wysoką jakość i pełne zadowolenie inwestora.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, jak również do kontaktu z nami, w przypadku chęci skorzystania z naszych usług.

  • OKSEL - Kompleksowa relokacja linii produkcyjnej Tychy - Sosnowiec
  • Komplekowa rekolacja w wykonaniu firmy Oksel
TERMINOWOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ
ZAUFANIE
RZETELNA FIRMA

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.